Obecné pokyny a přijímací řízení

13. ledna 2014 v 14:46 | Radka Effenbergerová |  Provozní řád

Provozní řád aneb jak si to uvaříme, tak si to taky sníme Usmívající se

Přijímací řízení do mateřského centra aneb kdo si to s námi může užít
Při poskytování služeb se u nás řídíme nízkoprahovostí, tzn.:
* Nárok na poskytnutí služby mají při dodržení stanovených pravidel všichni bez rozdílu pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, politického či jiného smýšlení, národního či sociálního původu, příslušnosti k národnostní či etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení
* Pro užívání služby není podmínkou členství ani jiná forma registrace
* Pravidelná docházka není podmínkou užívání služby
* Uživatelé centra mohou odcházet a přicházet v rámci otevírací doby dle svého uvážení
* Uživatelé nejsou povinni se zapojit do činností. Jsou povinni ovšem brát ohled na probíhající program. Dále se mohou na činnosti podílet a ovlivňovat ji.

Obecné pokyny
Při první návštěvě jsou klienti centra informováni o nabízených službách a vyplní evidenční list. Tento po vyplnění odevzdají službě v centru. Seznámí se s provozem, provozním řádem a respektují pokyny pracovníka centra.
Po příchodu k nám prosím zaplaťte na recepci příspěvek dle aktuálního ceníku. Zároveň budete zapsáni do prezenčního sešitu.
Před vstupem do centra je každý povinen se převléknout a přezout na místě k tomu určeném. Každý klient by si měl přinést přezůvky své vlastní, ale v případě nouze je možno použít přezůvky, které jsou k dispozici v centru. Nikdy nenechávejte v šatně cennosti. Za jejich případnou ztrátu Centrum pro celou rodinu Brumlík, o.p.s. neručí.
Kočárky odkládejte v předsíňce společenské místnosti označené značkou "parkoviště pro kočárky". Pokud zde již není místo, informujte službukonajícího pracovníka centra.
Samostatné odchody a příchody dětí ve věku 0 - 5 let bez doprovodu dospělé osoby nejsou možné.
Radka Effenbergerová
ředitelka CpCR Brumlík, o.p.s.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama