Bezpečnostní ustanovení

13. ledna 2014 v 14:47 | Radka Effenbergerová |  Provozní řád
Bezpečnostní ustanovení
1.1. Za dítě ve věku 0 - 5 nese vždy ve všech prostorách a v areálu centra zodpovědnost jeho dospělý doprovod, pokud nebylo předáno pracovníkovi centra k hlídání. Starší děti se musí vždy ihned nahlásit pracovníkovi centra, zaplatit příspěvek na provoz a teprve po té nad ním převezme dohled pracovník centra. Toto dítě je pak povinno dbát pokynů pracovníka centra. Děti, které nezaplatí příspěvek a nenahlásí se, nejsou považovány za klienty centra a Centrum pro celou rodinu Brumlík, o.p.s. za ně nenese žádnou zodpovědnost. Zároveň bude toto dítě z prostor a areálu centra vykázáno.
1.2. Pracovnice centra nejsou oprávněni podávat dětem jakékoli léky. Do prostor Brumlíka nevstupujte, pokud trpíte vy nebo vaše děti infekční chorobou. I při pouhém podezření, že by se u vás nebo vašeho dítěte, mohla infekční choroba vyskytnout, návštěvu centra raději odložte.
Rodiče jsou povinni oznámit výskyt infekčního onemocnění v rodině nebo u osob s nimiž bylo dítě v kontaktu.
Zároveň pokud se u vás nebo vašeho dítěte do tří dnů po návštěvě centra rozvine infekční choroba, neváhejte o tom informovat koordinátorku centra. Centrum pro celou rodinu Brumlík, o.p.s. ručí v těchto případech za zachování anonymity, ale zároveň je nutné o výskytu onemocnění informovat ostatní maminky, které se s vámi účastnili programu a zajistit potřebná opatření (dezinfekce prostor, textilií, případně uzavření centra na nezbytně dlouhou dobu)
1.3. Z důvodu bezpečnosti své dítě vždy doprovoďte na WC. Na toaletách udržujte čistotu po sobě i svých dětech. Vždy po svých dětech toaletu zkontrolujte.
1.4. Pleny svým dětem měňte pouze na přebalovacím pultu. Na přebalovacím pultu nikdy nenechávejte své děti bez dozoru! Použité pleny odhazujte do odpadkového koše na WC.
1.5. Do prostoru kuchyňky je všem návštěvníkům centra vstup zakázán!
1.6. Pokud zjistíte, že je některá součást nebo hračka v centru rozbitá nebo pro děti závadná, oznamte tuto skutečnost pracovníkovi centra nebo ji zapište do knihy přání a stížností a žádejte nápravu.
1.7. V případě úrazu je v prostorách Brumlíka k dispozici lékárnička s pokyny pro poskytnutí první pomoci a důležitými tel.čísly. Za obsah lékárničky ručí CpCR Brumlík, o.p.s. Jakékoli zranění nebo úraz nahlaste službě ihned, na pozdější hlášení nemůžeme brát zřetel!
1.8. V prostorách CpCR Brumlík, o.p.s. je zakázáno kouřit, požívat návykové látky a alkohol. Ve všech prostorách budovy platí přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm.


Stravování
Do prostoru kuchyňky prosím nevstupujte, rádi vás obsloužíme.
Pro děti je v rámci vstupného k dispozici voda se sirupem a čaj. Za poplatek je možné poskytnout vám i vašim dětem drobné občerstvení. V prostorách centra je povoleno konzumovat i vlastní potraviny a nápoje. Na požádání vám vaše potraviny rádi ohřejeme.
Nosit jídlo nebo pití do prostoru s hracími koberci není dovoleno! Udržujte koberec v čistotě. Jídlo a pití konzumujte u stolu, po sobě a po svém dítěti ukliďte. Použité nádobí odkládejte na místě k tomu určeném.
Je zakázáno s jídlem a pitím běhat a to z důvodu bezpečnosti a udržení pořádku.
Horké nápoje nenechávejte bez dozoru, hrozí nebezpečí opaření a jejich vylití.


CpCR Brumlík, o.p.s.
Radka Effenbergerová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama